Vítejte na stránkách MG Car Clubu Česká republika!
Tyto stránky jsou určeny všem majitelům a fanouškům automobilů značky MG.
MG Car Club Česká republika je oficiálním národním centrem slavného MG CAR CLUBu založeného již v roce 1930.
Věříme, že Vám tyto stránky pomohou rozšířit si obzory o významné části automobilové historie zvané MG, najít nové informace a třeba i nové přátele.
Budeme Vám vděčni za jakékoliv podněty.

Kategorie: Novinky

Skotské hry na zámku Sychrov

Skotské hry na zámku SychrovVážení přátelé, majitelé klasických anglických historických vozidel, rok se s rokem sešel a opět bych Vás chtěl tímto pozvat na výstavu určenou výhradně pro britské automobilové a motocyklové veterány, která se již tradičně koná jako doprovodná akce Skotských her na zámku Sychrov v sobotu 19. 8. 2017.

Detailní informace o 17. ročníku Skotských her najdete na www.skotskehry.cz/#program . Příjezd do zámecké zahrady je mezi 9:00 - 12.00 hodinou, tak jak se komu hodí, nejsme nijak výrazně časově omezení. Vjezd je zadní branou do zámeckého parku - při příjezdu od dálnice se těsně před začátkem zdi zámeckého parku odbočí doprava a po několika desítkách metrů hned doleva - přímo do hlavní aleje, která prochází zámeckým parkem. Výstava anglických veteránů by měla probíhat v prostoru na levé straně, než začnou prodejní stánky trhovců, na ploše č. 9.  Všude budou přítomni pořadatelé. Je to stejné místo jako v minulých letech, pro ty co už tam byli... Vjezd není z přední strany od zámku.

Letošní novinkou je možnost příjezdu již v pátek v podvečer s možností přespání ve vlastním stanu v prostoru pro účinkující, který je vpravo od plochy č. 6., případně bude pravděpodobně možné si postavit stan i poblíž zaparkovaných vozů na ploše č. 9.  Případní zájemci mi to ale musí potvrdit předem. Páteční večerní program určitě stojí za to, takže doufám, že se s některými účastníky setkáme již v pátek večer, před hlavním sobotním programem.

Součástí letošní výstavy anglických veteránů bude i  soutěž o nejkrásnější vůz, který letos vybere odborná porota. První tři vozy budou odměněny lahví dobré skotské whisky. Vyhlášení bude po 16. hodině. Jinak program není nijak omezován,  jedná se pouze o výstavu a přátelské setkání, kdo chce, tak může zůstat až do večera.  Důležité je zúčastnit se, tato skvělá akce určitě stojí za to. Jako každý rok má posádka vozu vstup zdarma (běžné vstupné je 400,- Kč za dospělou osobu, a to neplatíme...). Věřím, že se sejdeme v hojném počtu.

Pro další informace mě prosím kontaktujte na tel. čísle 777844922 nebo na e-mail j.gerza@wo.cz

Budu rád, když mi potvrdíte účast, ale není to nutné. Nutné je pouze potvrzení od účastníků, kteří by chtěli přijet už v pátek a přenocovat ve vlastním stanu v zámeckém parku.

Stylové oblečení a piknikové koše jsou vítány.

Dejte prosím tuto pozvánku na vědomí co možná nejvíce majitelům anglických veteránů. Nemám na všechny kontakt, proto tento mail zasílám především veteránským klubům v blízké dojezdové vzdálenosti od Sychrova.

Přeji krásný den

 

Jiří Gerža

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Skvělá akce odpovědět
Dobry den, děkujeme za pozváni. Minuly rok jsme se účastnili a byli jsme nadšeni. Snad to letos taky vyjde - hlavně kvůli počasí. Těšíme se
, - odpovědět
pagina oficial de relojes rolex
seiko monster precio
relojes rolex de imitacion
comprar relojes imitacion nueva york
replicareloj.es
rolex imitation watches uk