Vítejte na stránkách MG Car Clubu Česká republika!
Tyto stránky jsou určeny všem majitelům a fanouškům automobilů značky MG.
MG Car Club Česká republika je oficiálním národním centrem slavného MG CAR CLUBu založeného již v roce 1930.
Věříme, že Vám tyto stránky pomohou rozšířit si obzory o významné části automobilové historie zvané MG, najít nové informace a třeba i nové přátele.
Budeme Vám vděčni za jakékoliv podněty.

Kategorie: Novinky

Skotské hry na Sychrově

Skotské hry na SychrověVážení přátelé, majitelé klasických anglických historických vozidel, rok se s rokem sešel a opět bych Vás chtěl tímto pozvat na výstavu určenou výhradně pro anglické veterány, která se již tradičně koná jako doprovodná akce Skotských her na zámku Sychrov dne 22. 8. 2015.

Příjezd do zámecké zahrady je mezi 9:00 - 12.00 hodinou, tak jak se komu hodí, nejsme nijak výrazně časově omezení. Vjezd je zadní branou do zámeckého parku - při příjezdu od dálnice se těsně před začátkem zdi zámeckého parku odbočí doprava a po několika metrech hned doleva - přímo do hlavní aleje, která prochází zámecký park. Výstava anglických veteránů by měla probíhat v prostoru na levé straně, než začnou prodejní stánky trhovců.  Všude budou přítomni pořadatelé. Je to stejné místo jako minulý rok, pro ty co už tam byli... Vjezd není z přední strany od zámku.

Součástí letošní výstavy anglických veteránů bude i divácká soutěž o nejkrásnější vůz. První tři vozy budou odměněny lahví dobré skotské whisky. Vyhlášení bude po 16. hodině. Jinak program není nijak omezován,  jedná se pouze o výstavu a přátelské setkání.  Důležité je zúčastnit se, tato skvělá akce určitě stojí za to. Jako každý rok má posádka vozu vstup zdarma (běžné vstupné je 400,- Kč za dospělou osobu, a to neplatíme...). Věřím, že se sejdeme v hojném počtu.

Pro další informace mě prosím kontaktujte na tel. čísle 777844922 nebo na e-mail j.gerza@wo.cz

Budu rád, když mi potvrdíte účast, ale není to nutné.

Stylové oblečení a piknikové koše jsou vítány.

Dejte prosím tuto pozvánku na vědomí co možná nejvíce majitelům anglických veteránů. Nemám na všechny kontakt, proto tento mail zasílám především veteránským klubům v blízké dojezdové vzdálenosti od Sychrova.

Přeji krásný den

Jiří Gerža

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.