Zdroj: https://www.mgcc.cz/index.php?a=novinky/mezinarodni-sraz-majitelu-vozu-mg-plzen-zapadni-cechy-9.12.5.2024  •  Vydáno: 4.2.2024 16:59  •  Autor: admin

Mezinárodní sraz majitelů vozů MG - Plzeň, Západní Čechy, 9. -12. 5. 2024

Mezinárodní sraz majitelů vozů MG - Plzeň, Západní Čechy, 9. -12. 5. 2024Vážení přátelé a příznivci vozů MG, zveme Vás na naše již 11. setkání, tentokráte s mezinárodním přesahem.

Letošní sraz pořádáme ve spolupráci s frakcí originálního MG Car Clubu MG Friends in Motion. Jedná se o příznivce převážně MG F z celé Evropy. Více o jejich činnosti najdete zde: www.mgfim.org.

K letošnímu srazu:

Vzhledem k mezinárodní účasti je letos sraz třídenní. Konat se bude od čtvrtka 9. května do neděle 12. května 2024, v Plzni a Západních Čechách (po dohodě je možné přijet i v pátek).

Ubytování máme opět zajištěno v hotelu Vienna House Easy by Wyndham v Plzni, naproti Plzeňskému pivovaru.

Předběžně je program nastaven takto:

čtvrtek

Příjezd o odpoledních hodinách, check-in v hotelu, po večeři krátký briefing k programu.

pátek

Protože jsme v Plzni a protože chceme našim přátelům ukázat náš národní poklad, v pátek plánujeme jen kratší program v blízkém okolí Plzně, abychom se dokázali včas vrátit a v cca 16 hodin zahájit prohlídku pivovaru. Následovat bude společná večeře.

sobota

Na sobotu plánujeme celodenní výlet po západních Čechách, s cílem v Karlových Varech. Na trase plánujeme společný oběd. Světoznámá secení kolonáda bude naším cílem. A na trase máme řadu tipů na zajimavé zastávky.

neděle

Po snídani check-out a kdo bude mít zájem, ještě jeden výlet smerem k západní hranici. předpokládáme, že tuto variantu využijí především naši zahraniční hosté.

Co se organizace týče, letos je vzhledem k systému poněkud upravený.

Ubytování si každý objednává sám v rezervačním systému hotelu ZDE. Cena za dvojlůžkový pokoj za noc je 2450 Kč.

Dále je pak možné „uhradit“ celý třídenní program, včetně vstupných a stravování, předem = all inclusive :). Tady je částka cca v rozmezí 3000 až 3900 Kč na osobu. Protože jsme už ale v Plzni jednou byli, bude možná někdo preferovat samostatný program (nebo jeho část). Samozřejmě není problém se včas domluvit.

Přihlášky prosím zasílejte na adresu info@mgcc.cz, s každou posádkou se domluvíme individuálně na jejích preferencích.

Těšíme se na Vás!