Zdroj: https://www.mgcc.cz/index.php?a=novinky/skotske-hry-na-sychrove  •  Vydáno: 7.8.2016 11:04  •  Autor: admin

Skotské hry na Sychrově

Skotské hry na SychrověVážení přátelé, majitelé klasických anglických historických vozidel, rok se s rokem sešel a opět bych Vás chtěl tímto pozvat na výstavu určenou výhradně pro britské veterány, která se již tradičně koná jako doprovodná akce Skotských her na zámku Sychrov dne 20. 8. 2016.

Detailní informace o 16. ročníku Skotských her najdete na www.skotskehry.cz . Příjezd do zámecké zahrady je mezi 9:00 - 12.00 hodinou, tak jak se komu hodí, nejsme nijak výrazně časově omezení. Vjezd je zadní branou do zámeckého parku - při příjezdu od dálnice se těsně před začátkem zdi zámeckého parku odbočí doprava a po několika desítkách metrů hned doleva - přímo do hlavní aleje, která prochází zámecký park. Výstava anglických veteránů by měla probíhat v prostoru na levé straně, než začnou prodejní stánky trhovců. Všude budou přítomni pořadatelé. Je to stejné místo jako minulý rok, pro ty co už tam byli... Vjezd není z přední strany od zámku.

Součástí letošní výstavy anglických veteránů bude i divácká soutěž o nejkrásnější vůz. První tři vozy budou odměněny lahví dobré skotské whisky. Vyhlášení bude po 16. hodině. Jinak program není nijak omezován, jedná se pouze o výstavu a přátelské setkání, kdo chce, tak může zůstat až do večera. Důležité je zúčastnit se, tato skvělá akce určitě stojí za to. Jako každý rok má posádka vozu vstup zdarma (běžné vstupné je 400,- Kč za dospělou osobu, a to neplatíme...). Věřím, že se sejdeme v hojném počtu.

Pro další informace mě prosím kontaktujte na tel. čísle 777 844 922 nebo na e-mail j.gerza@wo.cz

Budu rád, když mi potvrdíte účast, ale není to nutné.

Stylové oblečení a piknikové koše jsou vítány.

Jiří Gerža